Thermia (Danfoss) siltumsūkņisiltumsūkņi

thermia_siltumsuknisThermia AB ir vadošie siltuma sūkņu ražotāji un attīstītāji ar jau vairāk nekā 30 gadu ilgu siltumsūkņu ražošanas pieredzi. Thermia siltuma sūkņu ražošanas apjoms ir vairāk nekā 12000 siltumsūkņu gadā, tādējādi Thermia ir vieni no lielākajiem siltuma sūkņu ražotājiem privātmājām. Thermia saviem siltumsūkņiem un ūdens sildītājiem dod ilgtermiņa garantiju. Augstas kvalitātes sastāvdaļas un ISO standartiem atbilstoša ražošana nodrošina Thermia siltumsūkņu ilglaicīgu darbu. Latvijā jau no 1984.gada darbojas Thermia siltumsūknis, kas toreiz eksperimentālā kārtā tika uzstādīts dzīvojamās mājas apkurei.

Pirmais Thermia siltumsūknis parādījās 1974. gadā. Kopš tā laika apmierinātajiem pircējiem ir piegādāti daudzi tūkstoši siltumsūkņu. Šodien Thermia ir pasaules līderis šajā izstrādājumu nozarē.

Izpēte, attīstība, ražošana un vadība tiek veikta Arvikā, pašā Zviedrijas sirdī. Vairāk kā 40 inženieru komanda, kura nepārtraukti strādā, lai sasniegtu labākos rezultātus un ekonomiskākos siltumsūkņu modeļus.  Katru gadu Thermia piedāvā jaunus, uzlabotus siltumūkņu, kas ļauj mums lētāk un ērtāk apsildīt mūsu mājas.

Sazinieties ar mums izmantojot sadaļu kontakti lai iegūtu Jums izdevīgu, individuāli izstrādātu piedāvājumu.

 

Thermia AB zemes siltuma sūkņi:

Diplomat optimum Thermia mega
Diplomat inverter Thermia online
Thermia solid  

Zemes siltumsūkņi