Zemes siltumsūkņi

siltumsūknisSiltumsūknis – tā ir kompakta, ekonomiski izdevīga un ekoloģiski tīra apkures iekārta, ar kuras palīdzību ir iespējams iegūt siltumu jūsu mājokļa apsildīšanai un karstā ūdens apgādei, izmantojot dabas enerģiju.

Zemes siltumsūknis ir alternatīva ēku apkures un saimnieciskā ūdens sildīšanas  iekārta, kura ēku apsildīšanai izmanto zemes siltumu. Mēs zinām, ka zeme sevī akumulē saules siltumu, kas var kalpot kā ēkas kurināmā veids, par kuru nav jāmaksā. Turklāt izmantojot zemes siltumu, mēs neradīsim dabai un cilvēkam kaitīgus blakus produktus. Mums nevajadzēs savā mājā strādāt par kurinātāju un skursteņslauķi. Šī iekārta darbībā ir pilnīgi ugunsdroša, jo tajā nenotiek kurināmā sadegšana. Tā darbosies pilnīgi automātiski Jūsu vēlamajā režīmā visu gadu.

SIA „Siltumtehnoloģiju Darbnīca” ir inženiertehnisko risinājumu montāžas uzņēmums, ar daudzu gadu darba pieredzi dažādu  siltumsūkņu uzstādīšanā. Mūsu uzņēmums piedāvā ne tikai kvalitatīvu iekārtu montāžu, bet arī garantijas un pēcgarantijas servisa nodrošināšanu. Uzstādām  un apkalpojam visu veidu siltumsūkņus. Piedāvājam konkurētspējīgas cenas un garantijas bezmaksas apkalpošanu.

Sazinieties ar mums izmantojot sadaļu kontakti lai iegūtu Jums izdevīgu, individuāli izstrādātu piedāvājumu.


siltumsūkņiThermia siltumsūkņi:

 

  

 

Daikin   Daikin Atherma zemes siltumsūknis

 

Zemes siltumsūkņi